Chcete vyhrať boj s nadváhou? Dajte sa na PROTISSIMO

Vyskúšali ste aj Vy mnoho diét alebo metód chudnutia, ale žiadna nezabrala tak, aby ste boli spokojní? Zrejme ste absolvovali metódy, ktoré mali rovnakú a jedinú úlohu = rýchlo schudnúť.

Rýchlym schudnutím, ale dlhodobé výsledky nedosiahnete nikdy a preto, ak chcete uspieť v boji nad Vašou nadváhou alebo obezitou, treba hľadať spôsob, ako nielen zredukovať hmotnosť, ale aj ako zmeniť Vaše stravovacie návyky a nezdravý spôsob života. Tento cieľ sa dá splniť iba dlhodobou a postupnou zmenou. Takúto postupnú zmenu zabezpečuje aj proteínová diéta PROTISSIMO, ktorá sa od klasických rýchlych diét, odlišuje práve v spôsobe, akým pristupuje k ľuďom.

PROTISSIMO_novinky2014_small

Jej úlohou je nielen zredukovať hmotnosť, ale spríjemniť chudnutie tak, aby bol proces zmeny životného štýlu čo najjednoduchší. Vzhľadom na to, že diétny program PROTISSIMO je rozdelený na 4 fázy, kedy každá fáza trvá ešte raz tak dlhý čas, je premena síce dlhodobá, ale o to efektívnejšia. Zmeniť stravovanie a návyky, nie je možné zo dňa na deň, tak ako ste nepribrali zo dňa na deň prebytočné kilá, ktoré máte. Na to, aby bola zmena trvalá, je potrebné prejsť postupne zmenou a osvojiť si zdravé návyky.

Diéta PROTISSIMO prebieha celý čas pod odborným dohľadom a vyšetreniami na prístroji Inbody, aby bolo Vaše chudnutie nastavené presne podľa Vašich potrieb. Pravidelnými meraniami sa korigujú odchýlky a zabezpečuje sa tak, čo najefektívnejšie chudnutie.

Tento redukčný program ponúka na výber vyše 60 druhov slaných a sladkých jedál. Sú vyrobené z tých najkvalitnejších surovín a chuťovými vlastnosťami sú podobné klasickým zdravým potravinám. Organizmus po ukončení diéty preto ani nepostrehne, že už na diéte nie ste a Vy pokračujete len v zdravom stravovaní a zdravom spôsobe života.

Presne tento cieľ by mali mať všetky diéty, nielen rýchle a tým pádom nezdravé chudnutie. Ak hľadáte riešenie Vašej nadváhy alebo obezity s trvalo udržateľnými výsledkami, tak PROTISSIMO je vhodným výberom pre Vás.
Stačí, ak kliknete na stránku
Centra chudnutia www.zdravoschudnut.sk a všetky potrebné informácie o diéte, sa dozviete práve tam.