Potrebujete vytlačiť niečo skutočne veľké? Vieme, kto robí kvalitnú veľkoformátovú tlač

Reklama stále nie je len o online. Offline reklamy majú aj v dnešnej digitálnej dobe svoje nenahraditeľné miesto v marketingovom mixe malých aj veľkých firiem. Potrebujete veľkoformátovú tlač? Oslovte RAVAFOL.

RAVAFOLposkytuje služby v oblasti vonkajšej reklamy

Veľkoplošná tlač od RAVAFOL, to sú billboardy, bigboardy, magabordy, wallboardy, shopboardy, citylighty, car wrapy aj retail POS. Firma pre vás ale vytlačí čokoľvek na akýkoľvek materiál: na textil, samolepky, papier, PVC, tapety, dosky, sieťoviny, fólie, plexisklo aj ďalšie materiály. Vyrobí pre vás potlače výkladov, expo stolíky, paletové ostrovy i značenia prevádzok.

Tlačí sa 24/7

Veľkoformátová tlač aj ďalšie zákazky sa v RAVAFOL spracovávajú veľmi rýchlo. Firma disponuje potrebnou technológiou a funguje v 24 hodinovej prevádzke. Hotovú zákazku vám je schopná doručiť kuriérom alebo vlastným vozovým parkom. V prípade záujmu taktiež nainštalovať. Má totiž k dispozícii aj vlastné montážne tímy.

Nemáte vlastnú grafiku? Nechajte si ju spracovať na kľúč

V RAVAFOL pre vás zákazku spracujú aj kompletne od samotného návrhu. Nemusíte si preto najímať grafika ani reklamnú agentúru. Skúsený grafici a kreatívny tým pre vás vytvorí taktiež návrh vašej reklamy, ktorú vám po schválení vytlačí v potrebných rozmeroch.

Za koľko to bude?

Firma ponúka skutočne lacné tlačové služby. Ich cena sa odvíja od použitého materiálu, na ktorý sa tlačí, od technológií a ďalších špecifík zákazky. Cenu však vždy viete pred zahájením tlače. Stačí zaslať požiadavku na tlač a obratom dostanete návrh ceny a termín, kedy môže byť zákazka hotová.

O firme RAVAFOL

RAVAFOL sa chváli tým, že je spoločnosťou plnou kreatívnych ľudí. Za 15 rokov svojej existencie sa etablovala na jednu z top slovenských firiem nielen v oblasti veľkoplošnej tlače. Ďalšou špecializáciou je svetelná reklama, LED panely a okenné fólie.