Rekonštrukcia kuchyne? Poriadna investícia je namieste

Čo si myslíte, ktorá izba v domácnosti je najdôležitejšia? Obývacia či detská izba? Spálňa? Kúpeľňa alebo toaleta? Kuchyňa určite nebude prvé miesto, ktoré vám napadne. Niet sa čomu čudovať, kuchyňu berieme hlavne ako funkčnú miestnosť. Továreň, kde chodíme párkrát do dňa a vyrobíme si tam super jedlo. Ibaže je veľmi dôležité, aby ste sa v kuchyni cítili príjemne a zároveň pohodlne. Je dôležité, aby ste z varenia mali aj radosť a bez priestoru, v ktorom sa dobre cítite, to nedosiahnete. Preto keď sa chystáte rekonštruovať kuchyňu, považujte to za investíciu, ktorá sa vám vráti.

shutterstock_248901118

Šetriť sať neoplatí

Nedá sa všade šetriť. Teda vlastne dá, ale neoplatí sa vám to. A rekonštrukcia kuchyne je jedno z tých miest, kde by sa vám obracanie každého jedného eura, kruto vypomstilo. Ide predsa o investíciu na desať a viac rokov. Nemyslite na to, že byt/dom budete o tri roky predávať. Noačo, vďaka rekonštrukcii, do ktorej investujete 3 tisíc eur sa jeho predajná cena zvýšiť pokojne aj 4-5 tisíc €. Takže nezáleží na tom, či chcete v byte ostať navždy alebo ho predať, investovať sa vám oplatí v každom prípade.

Nemusíte sa žiadnych priestorov

Dnes nájdete kuchyne v množstve netypických priestorov. V stiesnených garsónkach či v obrovských rodinných domoch. A takmer vždy máte problém nájsť rozmery, ktoré vám do kuchyne sedia tak, aby ste si povedali, že to nerobili Pat a Mat. Teraz je tá vhodná chvíľa, kedy si môžete dať urobiť kuchyne na mieru. Žiadne vnútorné napätie, či kuchyňa bude pasovať alebo nie, žiadny strach, či sa tam bude vizuálne hodiť, pretože to budete vopred vidieť na 3D vizualizácii. Samé výhody.

Kde hľadať

Chcete si kuchyňu navrhnúť sami za pomoci dizajnéra? Chcete si vybrať sami materiál, farby, štýl a aj rozmery? Navštívte SramoKuchyne.sk a ste na správne adrese. V cene máte 3D vizualizáciu, montáž a aj doživotný servis. A to je viac ako fajn ponuka, čo poviete?