Robí vám váš telefón, TV, modem či satelit zle? Vyriešte to

Nie každý je technický typ ako Bill Gates či Steve Jobs, ale to neznamená, že sa neposlušnou technikou necháte vytočiť do belava. Keď si s problémom neviete poradiť sami, začnete riešiť, kde sa obrátiť, kam zavolať, koho navštíviť, komu napísať, aby ste tento problém dokázali vyriešiť. Lenže vtedy dochádza k problému – neviete žiadne číslo, nemáte žiadny tip, neviete prakticky nič, a tak začnete googliť. Začnete googliť miesto toho, aby ste mali hneď v hlave webovú stránku či číslo, na koho sa môžete obrátiť. A to je chyba, no ešte stálu ju môžete napraviť. Ako? Spoznajte vášho nového pomocníka s technickými problémami.

shutterstock_89533552

Nejde to? Pôjde to

Oprava zariadení, skrotenie neposlušných technických hračiek, prvá pomoc pri oprave vašich mobilných zariadení či počítaču, nastavenie internetového modemu alebo aj inštalácia satelitu. To všetko pod jednou strechou, pod jedným číslom, na jednej internetovej stránke. Nabudúce, keď vás bude hnevať televízor alebo váš tablet, nebudete musieť googliť najbližší servis. Jednoducho navštívite internetovú stránku Pojdeto.sk a tam si vyberiete odstránenie problému, ktorý vám prehlbuje vrásky na čele a odborník vám ho pomôže odstrániť. Je na vás, či si vyberiete pomoc cez online chat alebo výjazd ku vám domov. Spokojný budete tak či tak.

Kiosk, kde vám pomôžu

Spadol vám telefón na zem a displej má na sebe zrazu pavučinu? To sa stáva, ešte dobre, že vám na zem nespadla vzácna váza z čínskej dynastie Ming. Ako však čo najrýchlejšie spojazdniť svoj smartfón tak, aby ste tam videli viac ako jednu desatinu displeja? Navštívte jeden zo 4 kioskov alebo jedno zo 114 Telekom centier, kde vám odborníci vymenia sklo na počkanie. V prípade, že ide o vážnejšie zranenie, doba sa môže pretiahnuť. No určite nerátajte s tým, že sa tam váš telefón zdrží dlhšie ako jeden týždeň. Navštívte Pojdeto.sk a skoncujte s vašimi technickými patáliami veľmi rýchlo.