Úspešné zväčšenie penisu? Skutočnosť

Mužské problémy, ktoré pramenia z nespokojnosti s veľkostou penisu nie sú ničím príjemným. Niektorí ich dokážu úspešne ignorovať, iní si to kompenzujú rôznymi spôsobmi, napríklad obľúbeným je silné a veľké auto. Ďalší zase hľadajú spôsoby, ktoré by spôsobili dostatočne veľké predĺženie penisu. Na výber máte rôzne tabletky, operáciu, cviky či extendery. Ktoré z týchto spôsobov sú účinné a ktoré naopak iba pascou pre dôveryhodných mužov s malým penisom?

shutterstock_189705860

Aká je účinnosť tabletiek

Ak ste čo i len raz zapli internet na dlhšie ako dve hodiny, je veľká pravdepodobnosť, že ste narazili na reklamy na jedinečné, prelomové a zaručene účinné tabletky, vďaka ktorým sa vám penis zväčší aj o 8 cm za dva týždne užívania. Samozrejme, že je to nezmysel, je fyzicky nemožné, aby vám penis za takýto krátky čas narástol dajme tomu o 50 či 60 %. Nezmysel. Medzi najúčinnejšie tabletky patria overené Xtrasize, tie však tiež nezväčšujú penis o centimetre a už vôbec nie navždy. Ide iba o dočasné zväčšenie penisu vďaka tomu, že sa vám tam nahrnie viac krvi, no dlhodobý účinok je takmer nulový.

Sú účinnejšie cviky či operácia

Objavili ste cviky na zväčšeniu penisu? Hoci to nie je taký nezmysel ako predražené sladké cukríky na „rast penisu“, aby to fungovalo, museli by ste cvičiť 5 hodín denne približne polroka. Navyše by ste sa mohli pri tom poraniť a jediné, čo by ste získali, by bola impotencia. Operácia je jednoznačne účinnejšia, je však aj dosť bolestivá a nie je 100 % účinná. Síce vám penis zväčšia, je tam však riziko erektilnej dysfunkcie, s ktorou môžete skončiť.

Ako sú na tom extendery

Pri správnom používaní extenderov a trpezlivosti s nimi, máte najväčšiu šancu na úspech. Medzi tie najúspešnejšie patrí Phallosan, ktorého účinky zachytila štúdia. Aké sú jej výsledky? 36 mužov ho používalo 6 hodín denne, 5 dní týždenne po dobu 6 mesiacov a penis sa im zväčšil priemerne o 3,6 cm a pri erekcii o 2,9 cm. To sú viac ako uspokojivé výsledky. Chcete sa o tejto možnosti dozvedieť viac? Navštívte stránku Plus4cm.sk.