Viac zákazníkov vďaka reklamným predmetom

V dnešnej dobe ešte stále existuje množstvo spoločností podceňujúcich silu reklamných predmetov. Vôbec nie je dôležité, čomu sa Vaša firma venuje a akých potenciálnych zákazníkov chce získať, ponuka reklamných predmetov je totiž mimoriadne široká, takže si vyberie každý.

Populárne sú reklamné tričká a iný textil, písacie potreby ako reklamné perá, ďalej užitočné hrnčeky, kalendáre či rôzne kancelárske potreby. V súčasnosti sú obľúbené i reklamné reflexné oblečenie a doplnky, ekologické reklamné predmety alebo ručne vyrábané pralinky s možnosťou jedlej plnofarebnej reklamnej potlače. Práve reklamné sladkosti a čokoláda sú absolútny trend. Okrem čokoládového potešenia konečný spotrebiteľ zaiste uvíta aj užitočné reklamné USB kľúče, ktoré sú dostupné v najrôznejších vyhotoveniach. Pokiaľ by si niekto nedokázal vybrať z dostupnej ponuky, je možné vyrobiť reklamné USB kľúče na mieru, presne podľa Vašich požiadaviek.

Ponúkaný sortiment je vskutku široký, navyše je na tuzemskom trhu viacero spoločností, ktoré dokážu reklamné predmety zaobstarať. Viete sa ale v tejto širokej ponuke zorientovať?

Odporúčame Vám eshop www.reklamnepredmetysketch.sk, ktorý prevádzkuje spoločnosť Sketch, s.r.o.. Prečo? Pretože na slovenskom trhu nejestvuje firma, ktorá by Vám dokázala ponúknuť reklamné predmety v tak širokom sortimente ako oni. Na výber majú neuveriteľných 36 000 druhov tovaru, pričom až 70 % z toho sú schopní dodať do 48 hodín. Čo sa týka dekorácie tovaru, zvládnu potlač (tampoprint, sieťotlač, transfér, rotačnú sietotlač) alebo laser, výšivku a razbu.

Ponúkajú kvalitný servis vrátane kontroly kvality, respektíve výstupnej kontroly. V praxi to vyzerá tak, že okrem tlačiara je k dispozícii ďalší človek, ktorý tovar pred uložením skontroluje. Pokiaľ sa zistí, že reklamné predmety sú zle potlačené, okamžite sa umývajú a dávajú spať do výroby. Ak ich nie je možné umyť, objedná sa nový kus.

Reklamné predmety - Sketch, s.r.o.

Bratislavská spoločnosť Sketch, s.r.o. s dlhoročnou praxou v obore je okrem reklamných predmetov schopná zaistiť polep výkladov, polep áut, katalógy a ich tlač či grafický návrh na leták a podobne. Tieto, ale aj iné ich služby už využilo veľké množstvo známych spoločností medzi ktorými sa môže ocitnúť aj tá Vaša. Zverte sa do rúk profesionálom a nakopnite svoj biznis!