Zoznámte sa s eventovou agentúrou

Event, cudzie slovo, ktoré dnes počujeme z každej strany. Mnohí z nás pritom ani netušia, čo sa za týmto pojmom skrýva. Poďme sa preto pozrieť na „event“ zblízka. Toto anglické slovo v preklade znamená zážitok, udalosť alebo predstavenie. V odbornej literatúre sa prekladá ako zážitkový marketing. Dalo by sa tiež povedať, že event je doplnkovou činnosťou bežného marketingu a slúži ako úspešný nástroj na propagáciu firmy.

Presná definícia tohto pojmu však nie je presne stanovená, a preto je možné pojem „event“ chápať ako zvláštnu udalosť, ktorá je organizovaná pre určitú skupinu ľudí na stanovenom mieste (galavečer, koncert, firemný večierok). Dá sa tiež vnímať ako určitá platforma firemnej komunikácie so všetkými prvkami komunikačného mixu. Cieľom je vyvolať v účastníkoch eventu podnety, ktoré podporia image firmy a zlepšia povedomie o ponúkaných produktoch. Event je teda o tom, aby človeku zostala daná chvíľa vrytá v pomäti nie hodinu, či dve po skončení podujatia, ale aby danú udalosť spomínal dlhodobo.

Keďže event sa stáva neoddeliteľnou súčasťou mnohých firiem, dopyt po eventových agentúrach neustále narastá. Pri výbere správnej eventovej agentúry treba brať ohľadom najmä na to ako dlho na trhu pôsobí, a aké sú ohlasy klientov na danú agentúru.

Preto, ak hľadáte agentúru, v ktorej pracujú špičkoví odborníci so skúsenosťami, obráťte sa na agentúru Martel, pôsobiacu na trhu už takmer 10 rokov. Cieľom agentúry je neustále sa zlepšovať a vyhľadávať nové výzvy. Počas svojho pôsobenia na trhu stihla eventová agentúra Martel z Bratislavy zorganizovať stovky úspešných eventov.

Služby eventovej agentúry Martel zahŕňajú:

  • VIP eventy
  • teambuildingy
  • konferencie
  • merchandising
  • product launch
  • sales promotion
  • incentíva
  • private events

Záleží len od Vás, ktorý typ služby si zvolíte. Odborní pracovníci agentúry Martel Vám ochotne pomôže s výberom najvhodnejšieho typu eventu. Každý event začína dôkladným plánovaním udalosti a spracovaním organizačného plánu, ktorý súži na sledovanie plnenia všetkých procesov. Eventová agentúra Martel pristupuje ku každému klientovi individuálne, ponúka profesionalitu na najvyššej úrovni s dôrazom na inovatívnosť, originalitu, jedinečnosť a kvalitu.

Eventy organizované agentúrou Martel zanechávajú v ľuďoch silný emocionálny zážitok, na ktorý sa nedá zabudnúť!