Portál eKariera – recept na úspešnú kariéru?

Chcete si nájsť kvalitnú prácu, získať užitočné informácie týkajúce sa pracovného trhu, informácie o firmách a mnoho ďalšieho pod jednou strechou? Dnes sa to dá, je tu portál eKariera.sk! Čo prináša?

Nájsť si prácu, ktorá nás bude baviť, budeme sa v nej cítiť veľmi dobre a budeme mať možnosť kariérneho rastu, to je snom snáď každého jedného z nás. V dnešnej dobe, kedy internet vládne svetom, nie je žiadnym prekvapením, že vládne aj svetom ponúk zamestnania a kariéry. Vďaka internetu si dnes nájde prácu väčšina populácie Zeme, služby ponuky prác na internete sa tak čoraz viac zdokonaľujú a prispôsobujú rastúcemu dopytu. Keď si však hľadáte prácu na internete, pravdepodobne máte záujem o niečo viac, ako len nájsť inzerát, zareagovať naň a ísť na pohovor. Mnohých z nás zaujímajú mnohé informácie o firmách, ktoré sa niekedy hľadajú veľmi ťažko. Viacerí z nás zas chcú mať neustály prehľad o aktuálnom dianí na pracovnom trhu, magazín s kvalitnými článkami tak často príde tiež vhod. Ako ale získať veľmi podstatnú vec, a to hodnotenie zamestnávateľov, ktoré je pri výbere zamestnania tak kľúčové? Donedávna to bol problém, dnes je tu však nový kariérny portál eKariera.sk!

Všetko, čo potrebujete vedieť

Cieľom portálu eKariera je priniesť niečo, čo tu doteraz ešte nebolo, teda všetky potrebné veci, ktoré sa zídu pri hľadaní zamestnania a budovaní kariéry, na jednom mieste. Základom je magazín, v ktorom nájdete kvalitné články s cennými informáciami o trhu práce. Ten je doplnený o pracovné inzeráty so skutočne exkluzívnymi ponukami, ponuka práce na portáli eKariera je tak špeciálna a stojí za to. Inovatívnym prvkom portálu je hodnotenie zamestnávateľov. Každá firma má svoj profil, v ktorom môžete nájsť hodnotenia firmy od aktuálnych a minulých zamestnancov. Firmu môže anonymne hodnotiť každý a poskytnúť tak záujemcom cennú spätnú väzbu o tom, aké podmienky daná firmy poskytuje. Ak si teda hľadáte prácu a máte záujem o cenné informácie, hor sa na kariérny portál eKariera.sk!