Virtuálny versus skutočný svet

Zvykli sme si na počítače, ktoré nám uľahčujú každodenný život nielen v práci ale aj doma. Máme tak ľahký prístup k informáciám ale aj jednoduchú komunikáciu s ľuďmi kdekoľvek na svete. Náš život sa tak čiastočne presunul do sveta virtuálneho. Rozlišujeme priateľov, ktorých máme vo svojom okolí a tých, ktorých máme na sieti. Zväčša sme sa s týmito ani nikdy nestretli a pravdepodobne to tak aj zostane.

Aj napriek množstvu správ, e-mailov a sociálnych profilov však, aspoň väčšina z nás, nezabúda ani na ten svet skutočný. Neobmedzujeme sa teda na prežívanie tých virtuálnych priateľstiev a pocitov, ale pestujeme aj komunikáciu so skutočnými ľuďmi na ulici či káve. Aj rodina si predsa zaslúži našu plnú pozornosť. Ak jednotlivým členom rodiny nemôžete bežne venovať dostatok svojho času pre pracovné povinnosti, ktoré si často beriete aj domov venujte im aspoň svoju dovolenku. To znamená, že zabudnete na prácu, a to najlepšie celkom, a vyrazíte na výlety. Kam pocestujete je na Vás, dôležitá je zábava a množstvo krásnych spomienok. Tieto Vám v pamäti zostanú čo najdlhšie, a to aj vďaka fotografiám. Tieto môžete následne umiestniť aj na svoj profil, avšak oveľa lepšie sa spomína pri nostalgickom listovaní vlastných fotoalbumov. Ak ste pracovne veľmi vyťažení, nemusíte ani nikam chodiť. Stačí Vám dostatok atramentových kaziet a kvalitného fotopapiera, a všetko zvládnete vytlačiť aj doma.

Dovolenku si musia užiť všetci aby ste mali pekné spomienky. Zabudnite teda na pracovné povinnosti a stres hoďte za hlavu. Počas dovolenky však pretiahnite aj svoje svaly, pohyb potrebuje celé Vaše telo. Takýto oddych prospeje aj Vám, najmä ak máte v práci pohyb len pri výmene nových Canon tonerov v kancelárskej tlačiarni.

Po oddychu ľahko zvládnete aj pracovné povinnosti. Hledáte způsob jak nabrat svalovou hmotu?