Ako ušetriť

Povianočné výpredaja sa už skončili a po návšteve potravín zistíte, že z Vašej peňaženky akosi rýchlo ubúda.

Ak aj napriek tenšej peňaženke si chcete vyraziť na víkend s partnerom a je jedno či plánujete lyžovačku na horách alebo romantiku vo wellness. Do pozornosti Vám dávame ubytovanie na Slovensku cez  Kiska Travel, ktorej ponuka je veľmi pestrá, nechýbajú v nej nielen ponuky hotelov, ale aj ponuky chát, penziónov a ubytovanie v súkromí.  Z ponuky si vyberú nielen milovníci krás Slovenska, ale aj tí, ktorí sa už dnes tešia na letnú dovolenku v Chorvátsku.  Objednať si môžete aj ubytovanie v ďalších destináciách, a to Bulharsko, Rakúsko, Česko, Maďarsko a Taliansko.

Nechýba ani ponuka Slovenských kúpeľov. Môžete si vybrať kúpele podľa mesta, ale aj podľa zamerania na konkrétny typ ochorenia, ktoré Vás trápi.

Vďaka recenziám od klientov, ktorí navštívili jednotlivé ubytovacie zariadenia získate aktuálny prehľad o tom, čo Vás v jednotlivých objektoch čaká.

Kiska Travel je tu pre všetkých počas celého roka, je jedno, či hľadáte ubytovanie v lete, v zime, na jar alebo na jeseň! Stačí si len vybrať z ponuky a vychutnať si oddych.