COLOP E-mark – tlač rýchlo a jednoducho

Patríte medzi tých jedincov, ktorých sa bojí pracovať s modernými technológiami a ktorí sa neradi púšťa do nových vecí a projektov? Ak si myslíte, že moderné znamená zložité, vedzte, že u elektronickej pečiatky COLOP je tomu presne naopak. Predstavujeme vám elektronickú pečiatku budúcnosti, ktorá je ľahko ovládateľná, multifunkčná a úplne mobilná. Môžete si ju vziať kamkoľvek na cestu či na obchodné rokovania a vyriešiť tak obchodnú schôdzku s klientom doslova za pár minút. Tento jedinečný marketingový nástroj vás posunie ďalej a vy ho nebudete chcieť pustiť z ruky. Využite skvelé príležitosti a objednajte si u nás farebnú elektronickú pečiatku COLOP ešte dnes!

Jednoduchá moderná technológia

Pri návrhu a výrobe farebnej elektronickej pečiatky COLOP sme dbali predovšetkým na atraktívny dizajn, jednoduchosť ovládania a všestrannosť využitia. Vďaka skutočnosti, že je elektronická pečiatka e-mark úplne mobilná, urobíte veľa práce počas krátkej chvíle. Na jedinú náplň dokážete vytvoriť viac ako 5000 otlačkov. Naviac vám elektronická pečiatka vydrží bez jediného nabitia dlhšie ako 4 hodiny. Jednoducho odtlačí akúkoľvek vizitku s logom či obrázok, a to vrátane aktuálneho času, dátumu a čiarových kódov. COLOP E-mark, to je všetko, po čom ste kedy túžili. Tato farebná elektronická pečiatka má veľa možností využitia a vy si ju stopercentne obľúbite.

Pečiatka, na ktorú ste čakali

Pri každodennom zhone túži väčšina z nás po tom, aby si prácu čo najviac uľahčila, ak je to len trochu možné. Farebná elektronická pečiatka COLOP potlačí akýkoľvek absorpčný povrch, ako je papier, kartón, obálka, dokument, kniha, ale aj drevo, alebo textil. Presvedčte sa sami o jej jednoduchom využití a ľahkom ovládanie. Elektronickú pečiatku e-mark si môžete zobrať všade so sebou a urobiť tak prácu aj v teréne. Nejedná sa len o kancelársky nástroj, ale aj o skvelého marketingového pomocníka. Elektronická pečiatka COLOP vyrieši veľa práce za vás, ušetrí vám čas a aj peniaze. Neváhajte a objednávajte!