Plánujete svoju budúcnosť?

Každý sme iný. Máme v živote rôzne priority, ciele a plány. Niekomu sa podarí ich realizovať, niekomu menej. Záleží aj od toho, aké tie ciele sú. Možno sú vysoké, nereálne a prakticky nedosiahnuteľné. Preto si treba stavať radšej plány menšie, na krátke obdobie a posúvať sa dopredu plánovito stabilným tempom. Okolnosti nás však niekedy prinútia konať rýchlo, rozhodnúť sa v určitom momente a hneď.

Čo robiť, aby sa naše plány plnili?

Pravdepodobne každý si radšej svoj život plánuje dopredu. Chceme mať rodinu, svoje útulné obydlie alebo si vyraziť každý rok na dovolenku. Avšak, aby sme mohli svoje cele dosiahnuť, potrebujeme preto aj niečo urobiť. Napríklad doplniť si svoje vzdelanie, aby sme si mohli nájsť dobrú prácu. Starať sa o seba a svoje zdravie, aby sme v tej práci podávali aj nejaký výkon. V neposlednom rade určite aj dopredu plánovať.

Patrí sporenie k vašim plánom?

K plánom, ktoré by sme nemali odkladať, určite patrí aj sporenie. Veď bývanie, dovolenka, či auto niečo stoja. Avšak, mali by sme myslieť aj na obdobie, ktoré už nebude pracovné a my budeme zaslúžene oddychovať. Áno, myslíme váš dôchodok. Uzatvoriť výhodné sporenie na dôchodok, na to treba myslieť veľmi dopredu. V čase, keď už nebudeme pracovať, potrebujeme finančnú rezervu. Dôchodok býva nízky a my si predsa chceme ešte aktívne užívať život.

Dobré sporenie sa dá uzatvoriť kdekoľvek, neznamená to však najlepšiu ponuku pre nás. Sporenie v Poštovej banke má však viacero výhod. Zriadenie a vedenie účtu je úplne zadarmo. Vklady a výbery môžeme realizovať kedykoľvek, navyše sporenie je bez viazanosti. Dostanete dokonca odmenu navyše v rovnakej sume ako základný úrok , pri aktívnom využívaní užitočného účtu. Možno sa vám takáto ponuka zdá teraz predčasná, ale verte, že v budúcnosti svoje rozhodnutie neoľutujete.

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt sporenie