Rýchle pôžičky pre všetkých

Aj keď si väčšina z nás sporí a odkladá eurá na horšie časy, ľahko sa pritrafí situácia, v ktorej človek zistí, že nemá dostatočnú finančnú rezervu. Do takejto nepríjemnej situácie sa môže dostať každý z nás. Stačí, aby v domácnosti prestal plniť svoju funkciu niektorý spotrebič a zrazu potrebujeme finančnú hotovosť na kúpu nového. Bez niektorých spotrebičov dokážeme fungovať niekoľko dní či týždňov, naopak bez takej chladničky, mrazničky, rúry či práčky vydržíme skutočne len pár dní. Ak sa takáto situácia vyskytne pred výplatou je o to náročnejšia. Vtedy začíname uvažovať, kde vziať peniaze. Rýchlym riešením je pôžička od Ammado, ktorú vybavíte z pohodlia svojho domova na stránke ammado.sk .

Máte obavu, že Vám spoločnosť peniaze neposkytne, pretože väčšina spoločností, ktoré peniaze požičiava má prísné podmienky, ktoré vy nespĺňate? Pri pôžičkách od Ammado nemusíte mať žiadne obavy, pretože sú určené pre každého. Väčšina poskytovateľov poskytuje pôžičky len zamestnaným a s pravidelným príjmom. Ammado pôžička je určená každému, kto práve potrebuje pomoc v podobe finančnej hotovosti.

Klient pritom môže byť nielen človek pracujúci či živnostník, ale aj nezamestnaný, dôchodca či žena na materskej dovolenke. Minimálna výška pôžičky je 100 € a maximálna 7-tisíc €. Dobu splácania si určí klient, pričom minimálna dĺžka splácania pôžičky je 1 rok, a maximálna doba splácania môže byť až 7 rokov. Za vybavenie a schválenie pôžičky klient neplatí žiadne poplatky (nemusíte mať obavu zo žiadnych skrytých poplatkov, splácať budete len presne toľko, koľko bude uvedené vo Vašej zmluve), pričom výška úroku je od 9,8%. Výšku mesačnej splátky si volí klient sám podľa svojich finančných možností. V prípade, že sa klient dostane do platobnej neschopnosti a nebude schopný svoj dlh splácať, môže požiadať o odloženie 4 splátok.

One Response

  1. emilia 9. júla, 2014